Administration

Annika Hanberger
Rektor, 0768-85 21 83
annika.hanberger@snitz.se

Marie Petersson
Biträdande rektor/Specialpedagog, 0768-85 21 64
marie.petersson@snitz.se

Susanne Scimone
Administrativ chef, 0768-85 21 90
susanne.scimone@snitz.se

Elevhälsan

Marie Petersson
Biträdande rektor/Specialpedagog, 0768-85 21 64
marie.petersson@snitz.se

Ulla Winnberg
Kurator
ulla.winnberg@snitz.se

Carina Almström
Skolsköterska, 076-885 21 98
carina.almstrom@snitz.se

Maria Wiberg
Speciallärare, 0768-85 21 66
maria.wiberg@snitz.se

Aya Kobayashi
Socialpedagog, 0768-85 21 60
aya.kobayashi@snitz.se

Lärare

För att komma i kontakt med personal på grundskolan.
Årskurs 6 – 7, 0768-85 21 65
Årskurs 8, 0768- 85 21 63
Årskurs 9, 0768-85 21 66
Jenny Backlund
Engelska, Svenska
jenny.backlund@snitz.se

Markus Lucero
Matematik
markus.lucero@snitz.se

Nick Aronowitsch
SO-ämnen
nick.aronowitsch@snits.se

Eddie Brown
Idrott
eddie.brown@snits.se

Nancy Carrasco
Hem- och konsumentkunskap, Spanska, Teknik
nancy.carrasco@snitz.se

Caroline Gerhardsson
Musik
caroline.gerhardsson@snitz.se

Martin Molander
Matematik, Fysik, NO
martin.molander@snitz.se

Mats Runvald
Engelska, Religion, Matematik
mats.runvald@snitz.se

Tetyana Petrunyuk
Textilslöjd
tetyana.petrunyuk@snitz.se

Åke Hellström
Svenska, SO, Matematik
ake.hellstrom@snitz.se

My Walther
Bild
my.walther@snitz.se

Viktoria Danilova
NO
viktoria.danilova@snitz.se

Socialpedagoger

Åke Hedebrant
Årskurs 6-7, 0768-85 21 65
ake.hedebrant@snitz.se

Emil Stejdal
Årskurs 8, 0768-85 21 63
emil.stejdal@snitz.se

Maria Wiberg
Årskurs 9, 0768-85 21 66
maria.wiberg@snitz.se

Aya Kobayashi
Tillgänglig för alla elever, 0768- 85 21 60
aya.kobayashi@snitz.se

Elevassistenter

Kalle Stoltz
kalle.stoltz@snitz.se

Hanar Hikmat
hanar.hikmat@snitz.se

Elevstödjare/Resurs

Thomas Hägg
thomas.hagg@snitz.se