Administration

Annika Hanberger
Rektor, 0768-85 21 83
annika.hanberger@snitz.se
 
Marie Petersson
Biträdande rektor/Specialpedagog, 0768-85 21 64
marie.petersson@snitz.se
 
Susanne Scimone
Administrativ chef, 0768-85 21 90
susanne.scimone@snitz.se
 

Elevhälsan

Marie Petersson
Biträdande rektor/Specialpedagog, 0768-85 21 64
marie.petersson@snitz.se
 
Hasse Hävrén, 
Studie- och yrkesvägledare, 0768-85  10 34
hasse.havren@snitz.se
 
Nicole Ziyadkhanova
Kurator,  0768-85 21 59
nicole.ziyadkhanova@snitz.se
 
Ulla Winnberg
Skolsköterska
ulla.winnberg@snitz.se
 
Maria Wiberg
Speciallärare, 0768-85 21 66
maria.wiberg@snitz.se
 
Aya Kobayashi
Speciallärare, 0768-85 21 60
aya.kobayashi@snitz.se
 

Lärare

För att komma i kontakt med personal på grundskolan.
Årskurs 6 – 7, 0768-85 21 65
Årskurs 8, 0768- 85 21 63
Årskurs 9, 0768-85 21 66
 
Viktoria Danilova
Kemi, Biologi
viktoria.danilova@snitz.se
 
Sven Persson
Matematik
sven.persson@snitz.se
 
Nick Aronowitsch
SO-ämnen
nick.aronowitsch@snits.se
 
Eddie Brown
Idrott
eddie.brown@snits.se
 
Nancy Carrasco
Hem- och konsumentkunskap, Spanska, Teknik
nancy.carrasco@snitz.se
 
Caroline Gerhardsson
Musik
caroline.gerhardsson@snitz.se
 
Martin Molander
Matematik, Fysik, NO
martin.molander@snitz.se
 
Mats Runvald
Engelska, Religion, Matematik
mats.runvald@snitz.se
 
Tetyana Petrunyuk
Textilslöjd
tetyana.petrunyuk@snitz.se
 
Åke Hellström
Svenska, SO, Matematik
ake.hellstrom@snitz.se
 
My Walther
Bild
my.walther@snitz.se
 
Christopher Sotkasiira
Svenska
christopher.sotkasiira@snitz.se
 

Socialpedagoger

Åke Hedebrant
Årskurs 6-7, 0768-85 21 65
ake.hedebrant@snitz.se
 
Emil Stejdal
Årskurs 8, 0768-85 21 63
emil.stejdal@snitz.se
 
Maria Wiberg
Årskurs 9, 0768-85 21 66
maria.wiberg@snitz.se
 
Aya Kobayashi
Tillgänglig för alla elever, 0768- 85 21 60
aya.kobayashi@snitz.se
 

Elevassistenter

Kalle Stoltz
kalle.stoltz@snitz.se
 
Albert Forsberg
alberg.forsberg@snitz.se
 
Christopher Sotkasiira
christopher.sotkasiira@snitz.se