Administration

Annika Hanberger
Rektor, 0768-85 21 83
annika.hanberger@snitz.se
 
Marie Petersson
Biträdande rektor/Specialpedagog, 0768-85 21 64
marie.petersson@snitz.se
 
Susanne Scimone
Administrativ chef, 0768-85 21 90
susanne.scimone@snitz.se
 

Elevhälsan

Marie Petersson
Biträdande rektor/Specialpedagog, 0768-85 21 64
marie.petersson@snitz.se
 
Karl Mårtensson
Speciallärare, 
karl.martensson@snitz.se
 
Hasse Hävrén, 
Studie- och yrkesvägledare, 0704-63 27 64
hasse.havren@snitz.se
 
Nicole Ziyadkhanova
Kurator,  0768-85 21 59
nicole.ziyadkhanova@snitz.se
 
Ulla Winnberg
Skolsköterska
ulla.winnberg@snitz.se
 

Lärare

För att komma i kontakt med personal på grundskolan, 0768-85 21 67.
Årskurs 7, 0768-85 10 34 (telefonen är för tillfället ej i bruk)
Årskurs 8, 0768-85 21 66
Årskurs 9, 0768-85 21 65

 
Viktoria Danilova
Förstelärare, arbetslagsledare,   0768-85 21 63
Kemi, Biologi
viktoria.danilova@snitz.se
 
Mohammad Alikarami
Matematik
mohammad.alikarami@snitz.se
 
Nick Aronowitsch
SO-ämnen
nick.aronowitsch@snits.se
 
Eddie Brown
Idrott
eddie.brown@snits.se
 
Nancy Carrasco
Hem- och konsumentkunskap, Spanska
nancy.carrasco@snitz.se
 
Caroline Gerhardsson
Musik
caroline.gerhardsson@snitz.se
 
Golchehr Ghaedsharaf
Matematik, Fysik, Teknik
golchehr.ghaedsharaf@snitz.se
 
Meninet Medhanie
Engelska
meninet.medhanie@snitz.se
 
Tetyana Petrunyuk
Textilslöjd
tetyana.petrunyuk@snitz.se
 
Ulf Tjäder
Svenska
ulf.tjader@snitz.se
 
My Walther
Bild
my.walther@snitz.se
 

Socialpedagoger

Åke Hedebrant
Årskurs 9, 0768-85 21 65
ake.hedebrant@snitz.se
 
Maria Wiberg
Årskurs 8, 0768-85 21 66
maria.wiberg@snitz.se
 

Elevstödjare för motivationsgruppen

Daniel Matovu
0768-85 21 50
daniel.matovu@snitz.se
 

Elevassistent

 
Mathilda Brandt Öberg
mathilda.brandtoberg@snitz.se
 
Vladimir Garrido
vladimir.garrido@snitz.se
 
Alassane Papa Gueye
alassane.papagueye@snitz.se@snitz.se
 
Anna Pettersson
anna.pettersson@snitz.se
 
Jawad Souakni
jawad.souakni@snitz.se
 
Kalle Stoltz
kalle.stoltz@snitz.se