Administration

Annika Hanberger
Rektor, 0768-85 21 83
annika.hanberger@snitz.se

Anna Kämpinge
Biträdande rektor, 0768-85 21 92
anna.kampinge@snitz.se

Susanne Scimone
Administrativ chef, 0768-85 21 90
susanne.scimone@snitz.se

Henrik Ekblom
APL-ansvarig, 0768-85 10 32
henrik.ekblom@snitz.se

 

Elevhälsan

Melina Hillerberg
Studie och yrkesvägledare
melina.hillerberg@snitz.se
 
Linnéa Nyberg
Specialpedagog, 0768-85 21 93
linnea.nyberg@snitz.se
 
Tuija Kirvesmies
Speciallärare
tuija.kirvesmies@nitz.se
 
Kajsa Lindqvist
Kurator, 0768-85 21 43
kajsa.lindqvist@snitz.se
 
Ulla Winnberg
Skolsköterska
ulla.winnberg@snitz.se

 
Telefonnummer för att nå personal på gymnasiet, båda programmen
0768-85 21 48, 0768-85 21 82, 0768-85 21 84, 0768-85 21 95, se även mobilnummer till arbetslagsledarna för att komma i kontakt med lärare.
 

Arbetslag för Estetiska- och Samhällsvetenskapsprogrammet

Hanna Hjortek
Arbetslagsledare, 0768-85 21 98
Bild
hanna.hjortek@snitz.se

Anders Bryngelsson
Media
anders.bryngelsson@snitz.se

Eleonor Dahlman
Svenska, Psykologi, Svenska som andraspråk
eleonor.dahlman@snitz.se

Cecilia Enholm
Foto, Media
cecilia.enholm@snitz.se

Hans Eriksson
Idrott, 0768-85 21 48
hans.eriksson@snitz.se

Caroline Gerhardsson
Musik
caroline.gerhardsson@snitz.se

Aneta Helmfridsson
Naturkunskap, Samhällskunskap
aneta.helmfridsson@snitz.se

Marie-Louise Nordrup
Engelska
marie-louise.nordrup@snitz.se

Lars Österberg
Historia, Religion
lars.osterberg@snitz.se

Juan Felipe Davila
Matematik, Spanska
juan.felipe.davila@snitz.se

 

Arbetslag för El- och energi programmet

Jonas Blomberg
Arbetslagsledare, 0768-85 21 94
Matematik, Geografi
jonas.blomberg@snitz.se

Oskar Ahrenberg
Svenska
oskar.ahrenberg@snitz.se

Sonny Bjelfman
programmering, data- och nätverksteknik
sonny.bjelfman@snitz.se

Peter Giljiom
Samhällskunskap, Historia
peter.dahlstrom@snitz.se

Athanasios Gioulekas
Programmering, data- och kommunikationsteknik
athanasios.gioulekas@snitz.se

Mikael Keysendal
Data
mikael.keysendal@snitz.se

Sven Persson
Matematik, Programmering, Dator- och nätverksteknik
sven.persson@snitz.se

Samuel Westman
Dator- och nätverksteknik, Nätverkssäkerhet, Webbutveckling
samuel.westman@snitz.se

Maria Wiklund
Energiteknik, elektromekanik, mekatronik och entreprenörskap
maria.wiklund@snitz.se