Administration

Anna Kämpinge
Rektor, 0768-85 21 92
anna.kampinge@snitz.se

Jonas Blomberg
Biträdande rektor,  0707546186
jonas.blomberg@snitz.se

Tina Lennfors
Administratör, 0768-852168
tina.lennfors@snitz.se
 

Elevhälsan

Carina Almström
Skolsköterska, 076-885 21 98
carina.almstrom@snitz.se

Catarina Flodén
Kurator, 076-8852149
catarina.floden@snitz.se

Liselotte Kihlström
Specialpedagog, 076-8852140
iselotte.kihlstrom@snitz.se

Lis-Marie Nilsson
Studie och yrkesvägledare, 08 410 410 22
lis-marie.nilsson@cybergymnasiet.se

Klas Gunnerfeldt
Speciallärare, 0768 852195
klas.gunnerfeldt@snitz.se

Nordrup  Marie-Louise
Speciallärare, 076-885 21 69
marie-louise.nordrup@snitz.se

Susanne Moe
Speciallärare, 0768-85 21 82
susanne.moe@nitz.se

Tobias Enström
Speciallärare, 076-8852146
tobias.enstrom@snitz.se

Pedagogisk personal

Jonas Blomberg
Förstelärare
Matematik, Geografi
jonas.blomberg@snitz.se

Klas Gunnerfeldt
Studiesamordnare, 076-885 21 95
klas.gunnerfeldt@snitz.se

Marie-Louise Nordrup
Studiesamordnare, 076-885 21 69
marie-louise.nordrup@snitz.se

Ellinor Björklund
Bild, Media
ellenor.bjorklund@snitz.se

Anders Bryngelsson
Media
anders.bryngelsson@snitz.se

Henrik Ekblom
Media
henrik.ekblom@snitz.se

Cecilia Enholm
Foto, Media
cecilia.enholm@snitz.se

Hans Eriksson
Idrott, 0768-85 21 48
hans.eriksson@snitz.se

Caroline Gerhardsson
Media
caroline.gerhardsson@snitz.se

Aneta Helmfridsson
Naturkunskap, Samhällskunskap
aneta.helmfridsson@snitz.se

Lars Österberg
Förstelärare med ansvar för IKT
Historia, Religion
lars.osterberg@snitz.se

Anders Nordqvist
Data
anders.nordqvist@snitz.se

Marie-Louise Nordrup
Studiesamordnare
marie-louise.nordrup@snitz.se

Sonny Bjelfman
Programsamordnare
programmering, data- och nätverksteknik
sonny.bjelfman@snitz.se

Oskar Ahrenberg
Svenska
oskar.ahrenberg@snitz.se

Athanasios Gioulekas
Programmering, data- och kommunikationsteknik
athanasios.gioulekas@snitz.se

Anna Pettersson
Socialpedagog
anna.pettersson@snitz.se

Samuel Westman
Dator- och nätverksteknik, Nätverkssäkerhet, Webbutveckling
samuel.westman@snitz.se

Bruno Villani
Engelska
bruno.villani@snitz.se

Nick Aronowitsch
Historia
nick.aronowitsch@snits.se

Raul Corbo
socialpedagog,
raul.corbo@snitz.se

Katarina Larsson
Studiesamordnare
katarina.larsson@snitz.se

Lisa Lundmark
Studiesamordnare, 076-885 21 43
lisa.lundmark@snitz.se

Ellinor Mothander
Bild
ellinor.mothander@snitz.se

Johanna Nordén
Matematik
johanna.norden@snitz.se